motor

motor
Walentynki są codziennie, tylko my obchodzimy je raz do roku...

czwartek, 2 sierpnia 2012

Avon - porcelanowo!

Kolejne spotkanie avonowego Klubu Róży do którego należę odbyło się w maju, ale dopiero niedawno odebrałam nagrodę, na którą wyjątkowo czekałam.

Na majowym spotkaniu było dużo niespodzianek i kwiatów, kolorów i zapachów, czyli tego wszystkiego, co jako kobiety lubimy najbardziej. W licznym towarzystwie klubowiczek i liderek spędziłam bardzo miły popołudniowieczór. Każda z zaproszonych pań otrzymała piękne świeże goździki miniaturki w doniczce ( długo stały na parapecie!) oraz gratulacje z okazji zdobytych nagród i wyróżnień klubowych.


Ja oprócz tradycyjnego uścisku dłoni szefa ( który jak wiadomo jest bezcenny i stanowi osobną nagrodę samą w sobie) otrzymałam porcelanowy serwis Villa Italia na 4 osoby. Delikatne klasyczne filiżanki z podstawkami, cukiernica i mlecznik w kolorze ecru ze złoceniami ucieszyły mnie tak bardzo,że od razu chciałam zabrać je do domu, ale z przyczyn logistycznych przyszło mi na tęchwilę poczekać jeszcze kilka tygodni. W końcu osobiście odebrany komplet z centrali doczekał się premiery. Na załączonym obrazku moje ekskluzywne drugie śniadanie :) Jak widać nawet zwykły sernik na zimno z galaretką nabiera pałacowego charakteru:) A ja mam namiastkę luskusu dla siebie i gości + eleganckie ekspozytory moich słodkości:4 komentarze:

 1. Gratuluję wyników i eleganckiej nagrody!

  OdpowiedzUsuń
 2. Boski komplecik, śniadanko z takiegio na pewno zawsze będzie smakować:-)
  gratuluję wyników i tego bezcennego uścisku:0-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć. Jutro wybieram się na spotkanie Klubu Róży. Mam nadzieje, że będzie równie udane co Twoje. Mam tylko jedno pytanko... Jaki strój obowiązywał? Nie mam pojęcia jak się ubrać:(

  OdpowiedzUsuń