motor

motor
Walentynki są codziennie, tylko my obchodzimy je raz do roku...

wtorek, 18 października 2011

Wieści przedszkolne

Spóźnione ale, mam nadzieję ciekawe.

Najsampierw o akcji na Dzień Nauczyciela, którą udało się przeprowadzić dzięki ogromnemu zaangażowaniu dzieci i rodziców.

Komitet organizacyjny ( ja, Ania, Patrycja) wymyślił prezenty dla cioć przedszkolanek.
Pomysłem było coś pysznego na osłodę trudnych chwil wychowania oraz hawajskie wieńce wykonane z wyciętych przez rodziców kwiatków z imieninowych kartek jako symbole radości i samych dobrych życzeń - aloha!

Prawie wszystkie dzieci wzięły udział i narysowały ( każde w swoim niepowtarzalnym artystycznym stylu!) mniejsze lub większe autorskie 'rysunki' dla Pań. Wszystkie rysunki- kwiatuszki zostały przymocowane do hawajskich wianków, żeby było mega kolorowo i wręczone zaskoczonym ciociom z najlepszymi zyczeniami 14.10 w godzinach rannych:


Pełne zaskoczenie, wzruszenie i radość widać na buziach!


Zdjęcia kiepskie, ale mnie również aparat trząsł się z emocji:)
Ciocie napisały dla wszystkich piękne podziękowanie:Wiem też ,że dzieci zostały poczęstowane pysznymi pomadkami w dniu święta Pań i śpiewały im 'sto lat', więc każdemu było wesoło:)
Choć dzień był wyjątkowo niefajny i ponury, w przedszkolu impreza na całego!

A teraz dla fanów próbki 'dzieł' Jaśka:

2 komentarze:

  1. Wspaniały pomysł!! Gratuluję Dzieciom i Rodzicom tak wspaniałych Cioć (uwierzcie - były przeszczęśliwe i wzruszone do łez), a ciociom - wspaniałych Dzieci i Rodziców!! Buziaki Asieńko, Ania K.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi się podoba - i pomysł i zdjęcia i wieńce :)

    OdpowiedzUsuń